Вартість

Нагороди

В родині Новосельських – традиції ковальської майстерності передаються від батька синові вже декілька поколінь. Богдан Федорович – перший із династії хто прийшов у ковальське ремесло маючи за плечима не тільки художню освіту, але й певний творчий доробок, участь у Республіканських та Міжнародних виставках.

За 20 років маленька батьківська кузня виросла в потужне виробництво, з новою інфраструктурою, де кожна ділянка відлагоджена, як годинниковий механізм. Хоча головним дизайнерським пріоритетом являється оригінальність та своєрідність у композиції . Ось оцінка із вуст голови Івано-Франківської Національної Спілки художників України , Член-Кореспондента Української Академії Архітектури, Заслуженого діяча мистецтв України – Богдана Губаля: «На виставках твори Богдана Новосельського підписувати не потрібно. Їх неможливо переплутати з іншими роботами . Я б сказав, що сьогодні створена не тільки школа Богдана Новосельського зі своїми власними традиціями,  а ще й народився цілком новий напрям в ковальському мистецтві».

І мабуть не важливо, що автора сьогодні копіює переважна більшість ковалів на Україні, а важливо те, що Богдан Федорович не зупиняється на досягненому. Постійно веде пошук нових композицій з індивідуальним підходом до кожного архітектурного ансамблю. Саме тому компанія запитана не тільки на українському ринку, але й далеко за його межами.

« 1 of 2 »