Вартість

Про нас

В ковальське мистецтво Богдан Новосельський прийшов уже відомим художником, який до цього працював у галузі художнього металу на колишніх теренах пострадянського простору. Визнання його доробку було складним і довгим. Вперше заговорили про Богдана Федоровича мистецтвознавці після публікації американського журналу the ANVILS RING, де було підняте питання про народження нового стилю в ковальському мистецтві на Україні.

Сьогодні роботи «Ковальських майстерень Богдана Новосельського» неможливо переплутати з іншими виробниками кованих виробів. Неповторний дизайнерський подих, високий рівень творчого польоту роботи, які органічно вирізняються єдністю форми та переконливо взаємодіють з архітектурою та ландшафтом.

Сьогодні Богдан Новосельський – переможець багатьох Всеукраїнських, Міжнародних та Всесвітніх виставок, конкурсів і фестивалів, Почесний громадянин рідного міста, Член правління спілки майстрів ковальського мистецтва, Член-кореспондент Української Академії Архітектури, Заслужений художник України, Лицар ордену Святого Сильвестра від Папи Римського Бенедикта XVI, що свідчить про визнання компанії на міжнародному рівні.