Вартість

Чому ковані балкони ніколи не вийдуть з моди?

Балконні перила використовують з метою безпеки от уже кілька сотень років. Проте це не просто точка опори, це ще й невід’ємна декоративна складова . У наш час це може бути обшивка пластиковими панелями, металопластикові конструкції чи зварні решітки – проте жоден із цих типових варіантів не стане окрасою вашого балкону. Щоб справді зробити фасад вашої будівлі елегантним, вишуканим і унікальним слід звернутись до художньої ковки.
На відміну від решти видів огорож, ковані парапети не перешкоджають доступу природнього джерела освітлення, відкривають огляд і не «крадуть» площу. А враховуючи їхню надзвичайну міцність та надійність в поєднанні з стійкістю до корозії та невибагливістю в догляді – ковані балкони займають почесне перше місце.
Декорований кованими поручнями балкон розцінюється не як елемент будівлі, що несе лише функціональне навантаження, а більше як її декоративна складова. Огородження, виконані за технологією художнього кування –є незмінною класикою, яка ніколи не вийде з моди і буде доречною при будь-яких метаморфозах Вашого фасаду.

У виробництві металевих балконів використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття. Можливе виготовлення кованих ґрат, кованих перил на балкон по ескізу або по одному з представлених в каталозі. Вартість кованих виробів залежить від складності виготовлення, розміру виробу, матеріалу і фарбування.

Безпека будівлі за допомогою кованих перил чи кованих балконів забезпечується з допомогою не складних форм кованих огорож балконів чи перил з елементами художньої ковки. Металеві ковані вироби не вимагають спеціального догляду, антикорозійне покриття дозволить зберегти виріб в ідеальному стані довгі роки.

Ковані балконні огорожі від ковальських майстерень Богдано Новосельського – це оптимальні ціни, висока якість і оригінальні рішення.