Вартість

Чи б замовив я собі ковані поручні?

Вам в дитинстві хотілося жити у величному замку, з красивими кованими поручнями, сходами, великими вікнами? Хоч дитинство вже позаду, але сьогодні збудувати будинок з своїх мрій не є чимось не здійсненним і важким. Особливо, коли майстерність ковалів виходить за звичні рамки і з’являються неймовірні вироби, такі як металеві поручні.

Металеві поручні з художньою ковкою в прольотах сходових маршів чи перилах балконів – головна складова оздоблення Вашого житла. Такі ковані елементи виглядатимуть оригінально і додаватимуть престижу всій території.
Окрім краси і надійності ковані поручні надають довершеності будинку чи приміщення.

Основною перевагою металічних виробів з декоративною ковкою є можливість виконання в будь якому стилі, що дозволяє поєднувати з різними інтер’єрами. Проектуючи дизайн сходів, ковані перила втілюють скульптурну композицію, додають колориту.

Роботи ковальських майстерень Богдана Новосельського, прикрашають будівлі не тільки в містах України, а й за кордоном, мають ексклюзивний вигляд з елементами художнього кування. Для зручності ми створили сайт с англійською й сайт з арабською версіями, тому ви можете показувати наші роботи своїм друзям, родичам з інших країн. Ми завжди прислухаємося до побажань замовника, до його вподобань, та готуємо версію дизайну відповідно до потреб.
Ініціали, герби, емблеми також робляться на кованих перилах для сходів, кованих балконах, та виглядають особливо і гарно

Металеві ковані вироби не вимагають спеціального догляду, антикорозійне покриття дозволить зберегти виріб в ідеальному стані довгі роки.

У виробництві металевих перил використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття. Можливе доповнення виробу сталлю, нержавійкою чи кольоровими металами. Здійснюєм виготовлення кованих огорож та кованих перил по ескізу або по зразках представлених в каталозі кованих виробів.

Розрахунок ціни кованих сходів і сходових огороджень виконується відносно складності металічного кованого виробу, розміру кованих елементів, кількості металопрокату, покрівельних матеріалів.

Ковані сходи і сходові огородження від ковальських майстерень Богдано Новосельського – це оптимальні ціни, висока якість і оригінальні рішення.