Вартість

Для чого я хочу собі ковану огорожу?

Мій дім – моя фортеця. А яка ж фортеця буде сильною і міцною, якщо не матиме хорошої огорожі? А коли це ще й кована огорожа – то якість і міцність на довгі роки вам гарантована, це можуть підтвердити наші клієнти і ми.

Кована огорожа – особливий вигляд вашого будинку та прибудинкової території, захист, надійність і розкіш.

Художня ковка огорож ідеально поєднується з Вашим будинком, та стилем в якому він зроблений, підкреслює вишуканість. Надає виробу неймовірну витонченість, розкіш, гарно дивиться з кованими воротами та хвірткою.

Різноманітні ковані вироби, ковальських майстерень Богдана Новосельського, вже довгий час прикрашають будівлі в містах України та за кордоном, а кований виріб кується відносно побажань та вподобань замовника щодо дизайну.
Тому, якщо ви у роздумах, яку огорожу вибрати для краси і стійкості водночас, радимо розглянути найкращий і найзручніший варіант – кований. Який свідчитиме про бездоганний смак і респектабельність власника.

У виробництві кованих огорож використовується тільки високоякісний металопрокат та покриття, можливе доповнення виробу сталлю, нержавійкою чи кольоровими металами. Вартість кованих виробів залежить від складності кованого виробу, розміру кованих елементів, кількості металопрокату та складності художньо кованого виробу.