Вартість

Ковані смітники – це витвір мистецтва?

Сучасні ковані вироби мають свої особливості, це вже не прості залізні вироби, а поєднання фантазії з життєвими образами. Тільки відчувши мову заліза, та врахувавши побажання замовника, справжній коваль створює оригінальну ковану річ.
Ковальські майстерні Богдана Новосельського також не зупиняються у розвитку, про що свідчить різноманітність кованих виробів, наприклад, ковані ліхтаріковані дашки, ковані каплички, та інші вироби, які Ви можете знайти на сайті.

Серед цих видів своє місце знайшли й ковані смітники. Виявляється, вони можуть стати витвором мистецтва з своєю художньою цінністю, та естетично виглядати. А ще цікаво та оригінально змінювати візуальний вигляд закладу чи будинку.
Ми втілюємо Ваші задуми в конкретну побутову річ, і завжди це є щось особливе. Клієнти почали розуміти, що ковані вироби набагато міцніші та служитимуть довше, ніж їх дерев’яні аналоги.

Звісно, щоб зробити ковану річ, потрібно бути дизайнером, мати певну підготовку та хороший смак. Богдан Новосельський має за плечима художню освіту та великий творчий доробок, до того ж Він є заслужений художник України. Тому при замовленні товару можете відкинути будь-які хвилювання, все буде зроблено якнайкраще.