Вартість

Ковані вироби – особлива окраса Вашого дому

Ковальська справа є досить давнім ремеслом, що пов’язане з обробкою металу.
Процес художнього кування – це високотемпературна обробка різних металів. Ще Стародавня Русь славилася своїми ковалями, що досягали найвищої майстерності в куванні. Виготовлялися різноманітні предмети побуту, інструменти для ремесла, знаряддя праці для сільського господарства. Тогочасні жителі не могли уявити свого життя без кованих виробів.
Ковані решітки прикрашали вікна будинків, сходи були обрамлені залізними перилами. У садах і парках були викувані огорожі з ажурними елементами. Вулиці освітлювалися кованими ліхтарями. Кожний куточок був високохудожнім архітектурним елементом.
В наш час також зростає попит на ковані вироби. Багато поціновувачів краси і просто заможних людей застосовують ковані предмети в інтер’єрі будинку, квартири або офісу, а також в екстер’єрі саду або присадибної ділянки.

В ковальських майстернях Богдана Новосельського виготовляються різноманітні ковані вироби. Майстри вміло поєднюють столітні традиції з сучасними модними тенденціями. А Богдан Новосельський є почесним членом-кореспондентом Української Академії Архітектури.

Ковані елементи навіюють атмосферу старовизни і аристократизму, витончено підкреслюють дизайн квартири чи будинку, а квітучий сад перетворюють на мальовничий куточок.