Вартість

Почесний член-кореспондент Української Академії Архітектури

Ковальське ремесло є одним з найголовніших виробництв матеріальної культури, яке своїм корінням сягає прадавніх часів. Сучасна архітектура не може існувати без художнього кування, яке на сьогоднішній час користується особливою популярністю. Саме художня ковка надає кованому виробу особливої неповторності і витонченості.
Богдан Новосельський є почесним членом-кореспондентом Української Академії Архітектури, що свідчить про неабиякі досягнення майстра в даній сфері.
Українська академія архітектури є визначним науковим центром України в галузі архітектури і містобудування. Заснована організація була 14 лютого 1992 року в Києві, а її філії знаходяться в Одесі, Львові та Харкові. До складу ААУ входять як окремі особи, так і установи, зокрема ряд інститутів, управління архітектури та містобудування Києва, Одеси, Миколаєва, архітектурні факультети вишів. За допомогою академії забезпечуються оптимальні шляхи розвитку архітектури. Академія є громадською науково-творчою організацією, до якої входять архітектори-практики, історики і теоретики архітектури.
Богдан Новосельський є професіоналом своєї справи і створює дійсно виняткові архітектурні ансамблі,а почалося все з маленької батьківської кузні. Нехай мистецькі вироби ковальської справи прикрасять і Ваш дім